Klienci są ponad wszystkim!
Jakość to nasza pierwsza uwaga!
Twoje wymagania są naszym obowiązkiem!

Dom
Produkty
O nas
Wycieczka po fabryce
Kontrola jakości
Skontaktuj się z nami
Poprosić o wycenę
Dom

Guangzhou Boyne Kitchen Equipment Co., Ltd.

dobra jakość Urządzenia do gotowania ze stali nierdzewnej na sprzedaż
dobra jakość Urządzenia do gotowania ze stali nierdzewnej na sprzedaż
Współpracowałem z Boyne od wielu lat, oni wykonują dla mnie najlepszą usługę i są bardzo odpowiedzialni. Każdy sprzęt, jestem bardzo przyjemny.

—— Mr.Mohammed

Boyne jest profesjonalnym projektantem kuchni. Zajmowałem się nimi na 2 kuchni restauracji. Dobra jakość i najlepsza obsługa. Współpracuj ponownie.

—— Pan Chadka

Jestem sprzedawcą z Indii, zmieniłem wielu dostawców fabrycznych przed współpracą z Boyne.Boyne jest bardzo profesjonalny dla tej branży.

—— PanKirankumar

Im Online Czat teraz

Guangzhou Boyne Kitchen Equipment Co., Ltd.

1 2 3 4
Guangzhou Boyne Kitchen Equipment Co., Ltd. Guangzhou Boyne Kitchen Equipment Co., Ltd. Guangzhou Boyne Kitchen Equipment Co., Ltd. Guangzhou Boyne Kitchen Equipment Co., Ltd.

Szczegóły firmy:

Rodzaj działalności : Producent
Rynek Główny : Ameryka Północna
Ameryka Południowa
Zachodnia Europa
Wschodnia Europa
Azji wschodniej
Azja Południowo-Wschodnia
Bliski Wschód
Afryka
Oceania
marki : Boyne
Ilość pracowników : 120~200
Coroczne wyprzedaże : 1000000-16000000
Rok założenia : 2010
pc Export : 80% - 90%
Boyne Kitchen Equipment Co., Ltd została założona w 2010 roku, specjalizująca się w rozwoju i projektowaniu wyposażenia kuchennego, z grupą profesjonalnych zespołów technicznych i zaawansowanych urządzeń produkcyjnych.

Boyne może nie być ci zbyt dobrze znany, ponieważ większość naszych produktów jest ukryta w wszelkiego rodzaju kuchniach hotelowych, restauracyjnych, a nawet rodzinnych. Kiedy używasz eleganckiej zastawy stołowej w formie bufetu, sokowirówki w restauracji lub rozstajesz się w domu, może być obsługiwany przez produkt Boyne. Właściwie Boyne był wokół ciebie.

Nasz zespół sprzedaży jest dobrze wyszkolony, z bogatą wiedzą na temat produktów i dobrą wrażliwością na potrzeby naszych klientów. Naszym klientem jest właściciel sklepu, restauracja, hotel i ośrodek wypoczynkowy, detalista, producent wyposażenia gastronomicznego, firma zaopatrzeniowa itp.

Posiadamy profesjonalny zespół dostarczający cały zestaw wyposażenia kuchni oraz profesjonalnego projektanta szuflad 3D i CAD. Ponadto możemy również świadczyć usługi instalacyjne po sprzedaży. Mamy 9-letnie doświadczenie w wyposażeniu kuchni, dzięki czemu możemy zapewnić klientom najbardziej opłacalne produkty.

Nasz czynnik obejmuje ponad 10000 metrów kwadratowych, z nowoczesnym obszarem produkcyjnym, wyrafinowanym sprzętem produkcyjnym i zaawansowanym personelem zarządzającym. Wykonujemy od dużego sprzętu, takiego jak palnik, piekarnik, grill, ruszt do małych naczyń kuchennych, w sumie 8 serii i 200 specyfikacji .

Produkcja na dużą skalę i aktualizacje technologii pomagają nam utrzymać konkurencyjne ceny. Wszystkie nasze produkty spełniają międzynarodowe standardy jakości i zostały bardzo docenione na różnych rynkach na całym świecie.

Szczegóły kontaktu
Guangzhou Boyne Kitchen Equipment Co., Ltd.

Osoba kontaktowa: Miss. Luo

Tel: 13434641032

Faks: 86-20-31103345

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)