Wyślij wiadomość
aboutus

Guangzhou Boyne Kitchen Equipment Co., Ltd.

Guangzhou Boyne Kitchen Equipment Co., Ltd. Guangzhou Boyne Kitchen Equipment Co., Ltd. Guangzhou Boyne Kitchen Equipment Co., Ltd. Guangzhou Boyne Kitchen Equipment Co., Ltd. Guangzhou Boyne Kitchen Equipment Co., Ltd.
1 2 3 4 5
Guangzhou Boyne Kitchen Equipment Co., Ltd.
<-Video Images->
Rodzaj działalności: Producent
Rynek Główny: Ameryka Północna
Ameryka Południowa
Zachodnia Europa
Wschodnia Europa
Azji wschodniej
Azja Południowo-Wschodnia
Bliski Wschód
Afryka
Oceania
marki: Boyne
Ilość pracowników: 120~200
Coroczne wyprzedaże: 1000000-16000000
Rok założenia: 2010
pc Export: 80% - 90%
O nas
Wprowadzenie

Boyne Kitchen Equipment Co.Ltd. Jest profesjonalnym producentem i przedsiębiorstwem handlowym, zajmującym się rozwojem i projektowaniem komercyjnego sprzętu piekarniczego od 2010 roku, istnieje partia zaawansowanego sprzętu produkcyjnego oraz bystry i zdolny zespół technologiczny gotowy do pomocy.

 

Dysponujemy nowoczesną bazą produkcyjną, zaawansowanym wyposażeniem produkcyjnym oraz wyższą kadrą kierowniczą.Dzięki naszej silnej sile technicznej, zaawansowanemu wyposażeniu, kompletnej metodzie testowania i importowanym materiałom, wykonujemy z dużego sprzętu, takiego jak piec piekarniczy, sprzęt do fementacji, maszyna do przetwarzania piekarni, sprzęt chłodniczy i tak dalej.

 

Dzięki ogromnemu doświadczeniu w obsłudze zróżnicowanych klientów jesteśmy pewni, że dostarczamy spersonalizowane rozwiązania, które skutecznie i efektywnie spełniają cele każdego klienta.Naszymi klientami są hotele, prestiżowe kluby członkowskie, restauracje, kawiarnie, szpitale, szkolne supermarkety i sieci szybkiej obsługi.Cały nasz sukces wynika z ciężkiej pracy naszych zespołów i nieustannego dążenia do jakości produktu.Twoja satysfakcja jest naszym głównym celem!

Chiny Guangzhou Boyne Kitchen Equipment Co., Ltd. profil firmy 0


Nasz zespół sprzedaży jest dobrze wyszkolony, z dużą wiedzą na temat produktów i wyczuleniem na potrzeby naszych klientów. Naszymi klientami są piekarnie, restauracje, hotele i ośrodki wypoczynkowe i tak dalej.


Posiadamy profesjonalny zespół do dostarczania wyposażenia piekarni oraz profesjonalnego projektanta szuflad 3D i CAD.Ponadto możemy również świadczyć usługi instalacyjne po sprzedaży. 9 lat doświadczenia w sprzęcie piekarniczym, dzięki czemu możemy zapewnić klientom najbardziej opłacalne produkty.

Chiny Guangzhou Boyne Kitchen Equipment Co., Ltd. profil firmy 1

 

Silna siła

Nasz czynnik obejmuje obszar ponad 10000 metrów kwadratowych, standardowy warsztat przemysłowy, ponad 100 sztabów, inżyniera, projektanta i kierownictwo.Posiadamy w pełni stabilny łańcuch dostaw, który zapewnia jakość i stabilność jakości oraz innowacyjność, aby zapewnić solidną gwarancję.

 

Maszyna do cięcia laserowego 1500 w, gięcie CNC, wykrawanie CNC i inne precyzyjne urządzenia produkcyjne, nie tylko zobowiązały się do doskonalenia produktu, ale także znacznie zmniejszają obciążenie pracą Workmastera, co również odzwierciedla cel rozwoju firmy zorientowany na ludzi.

 

Wizja korporacyjna

Aby być światowej klasy marką wyposażenia piekarni i firmą odpowiedzialną społecznie, dziel się osiągnięciami z pracownikami.

 

 

Chiny Guangzhou Boyne Kitchen Equipment Co., Ltd. profil firmy 2

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Dzięki ogromnemu doświadczeniu w obsłudze zróżnicowanych klientów jesteśmy pewni, że dostarczamy spersonalizowane rozwiązania, które skutecznie i efektywnie spełniają cele każdego klienta.Naszymi klientami są hotele, prestiżowe kluby członkowskie, restauracje, kawiarnie, szpitale, szkolne supermarkety i sieci szybkiej obsługi.Cały nasz sukces wynika z ciężkiej pracy naszych zespołów i nieustannego dążenia do jakości produktu.Twoja satysfakcja jest naszym głównym celem!

 

Historia

Guangzhou Boyne Kitchen Equipment Co., Ltd jest profesjonalną firmą świadczącą usługi w zakresie komercyjnego projektowania, produkcji, sprzedaży i montażu kuchni.

Firma została założona w 2016 roku, jest jedną z zależnych grup Zhongqun, która została założona w 2010 roku. Jako wschodząca gwiazda w branży, Zhongqun Groups posiada 9 oddziałów (pokazuje wykres fabularny) od czasu rozwoju od 2010 roku.

GAŁĄŹ:

Guangzhou Zhongqun Kitchenware Co., Ltd

Guangzhou Zhongqun Hotel Supplies Co., Ltd,

Guangzhou Meixing Kitchenware Co., Ltd,

Guangdong Gedeshi Kitchenware Co., Ltd,

Guangzhou Huangbing Kitchenware Co., Ltd

Guangzhou Boyne Kitchen equipment Co., Ltd., (Dział eksportu)

Guangzhou Yidiaohuo Technology Co., Ltd (krajowy dział handlu elektronicznego)

A w przyszłości nie przestaniemy rozwijać się, aby stać się coraz bardziej pro-frakcyjnym, aby posiadać silniejsze kompetencje podstawowe.

Usługa

Zadowolenie klienta to pierwszy standard świadczonych przez nas usług.

 

Nasz produkt zawiera piec piekarniczy, sprzęt do fementacji, maszynę do przetwórstwa piekarniczego, sprzęt chłodniczy itp. Zajmujemy się głównie różnego rodzaju projektami kuchennymi, takimi jak: restauracje, hotele, piekarnie, kawiarnie i tak dalej.


Mamy również projektanta kuchni CAD i 3D, który zapewnia wsparcie techniczne, a naszym celem jest tworzenie wysokiej jakości projektów piekarniczych.

 

Chiny Guangzhou Boyne Kitchen Equipment Co., Ltd. profil firmy 0Chiny Guangzhou Boyne Kitchen Equipment Co., Ltd. profil firmy 1Chiny Guangzhou Boyne Kitchen Equipment Co., Ltd. profil firmy 2Chiny Guangzhou Boyne Kitchen Equipment Co., Ltd. profil firmy 3

 

 

 

 

 

Nasz zespół

Boyne Kitchen Equipment Co., Ltd jest profesjonalnym producentem z ponad 9-letnim doświadczeniem w komercyjnych urządzeniach kuchennych ze stali nierdzewnej. Nasz zespół jest prowadzony przez profesjonalnego inżyniera z ponad 10-letnim doświadczeniem, z profesjonalnym zespołem projektowym i setkami pracowników , 10 profesjonalnych sprzedaży.

Nasza misja: Aby nasi klienci byli dumni z korzystania z naszych produktów i zapewnić naszym pracownikom ciepły dom.

Nasze podstawowe wartości: nadążaj za duchem czasu, wygrywaj z klientami, zorientowani na ludzi.

Nasz fundament: praca zespołowa, dobra jakość, namiętna obsługa i nieustanne dążenie do doskonałości.

Project

Odkąd nasza firma została założona, z sukcesem zrealizowaliśmy wiele projektów kuchennych z różnych krajów, takich jak: Singapur, Sri Lank, Mongolia itd. Nasz projekt obejmuje hotele, restauracje, kawiarnie, supermarkety i sieci szybkiej obsługi. współpracowaliśmy ze słynnym hotelem Sheraton, kurortem Asenia, Amazing Kaytu Hotel, które są 5-gwiazdkowymi hotelami i otrzymały od nich dobrą reputację.

 

Chiny Guangzhou Boyne Kitchen Equipment Co., Ltd. profil firmy 0

Szczegóły kontaktu