Klienci są ponad wszystkim!
Jakość to nasza pierwsza uwaga!
Twoje wymagania są naszym obowiązkiem!

Dom
Produkty
O nas
Wycieczka po fabryce
Kontrola jakości
Skontaktuj się z nami
Poprosić o wycenę
Dom

Guangzhou Boyne Kitchen Equipment Co., Ltd. Wycieczka po fabryce

dobra jakość Urządzenia do gotowania ze stali nierdzewnej na sprzedaż
dobra jakość Urządzenia do gotowania ze stali nierdzewnej na sprzedaż
Współpracowałem z Boyne od wielu lat, oni wykonują dla mnie najlepszą usługę i są bardzo odpowiedzialni. Każdy sprzęt, jestem bardzo przyjemny.

—— Mr.Mohammed

Boyne jest profesjonalnym projektantem kuchni. Zajmowałem się nimi na 2 kuchni restauracji. Dobra jakość i najlepsza obsługa. Współpracuj ponownie.

—— Pan Chadka

Jestem sprzedawcą z Indii, zmieniłem wielu dostawców fabrycznych przed współpracą z Boyne.Boyne jest bardzo profesjonalny dla tej branży.

—— PanKirankumar

Im Online Czat teraz
  • Linia produkcyjna
    Nasza fabryka produkowała sprzęt kuchenny na wiele lat. Korzystając z importu ciężkich maszyn do cięcia laserowego, który jest pomocny w wydajności i dokonać cięcia maszyny w dobrej kondycji, a także wykończenie. Naszym celem jest, aby upewnić się, że jakość żądania i spotkać klientów "różne specjalne potrzeby. Fabryka obejmuje ponad 2000 metrów kwadratowych z ponad 100 sztabów i 15 zestawów urządzeń do przetwarzania produkcji.

  • OEM / ODM
    Jesteśmy gotowi świadczyć usługi OEM i ODM dla krajowego i zagranicznego sprzętu gastronomicznego partnera przemysłowego. Zapraszamy do kontaktu z nami!

  • R & D
    Nasza firma ma profesjonalny zespół projektowy, który został dobrze przeszkolony z zagranicy. Mają innowacyjny sposób myślenia i rozumieją specjalne potrzeby klienta w zakresie wspierania naszego klienta. Kompleksowe wsparcie w zakresie zasobów ludzkich zapewnia, że ​​nasza firma może sprostać potrzebom klientów i szybko dostarczyć kompleksowy plan usług, które pomagają naszym klientom rozwiązywać problemy kuchenne.

Szczegóły kontaktu
Guangzhou Boyne Kitchen Equipment Co., Ltd.

Osoba kontaktowa: Miss. Luo

Tel: 13434641032

Faks: 86-20-31103345

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)