Wyślij wiadomość
aboutus
Linia produkcyjna

Nasza fabryka produkowała sprzęt kuchenny na wiele lat. Korzystając z importu ciężkich maszyn do cięcia laserowego, który jest pomocny w wydajności i dokonać cięcia maszyny w dobrej kondycji, a także wykończenie. Naszym celem jest, aby upewnić się, że jakość żądania i spotkać klientów "różne specjalne potrzeby. Fabryka obejmuje ponad 2000 metrów kwadratowych z ponad 100 sztabów i 15 zestawów urządzeń do przetwarzania produkcji.

OEM / ODM

Jesteśmy gotowi świadczyć usługi OEM i ODM dla krajowego i zagranicznego sprzętu gastronomicznego partnera przemysłowego. Zapraszamy do kontaktu z nami!

R & D

Nasza firma ma profesjonalny zespół projektowy, który został dobrze przeszkolony z zagranicy. Mają innowacyjny sposób myślenia i rozumieją specjalne potrzeby klienta w zakresie wspierania naszego klienta. Kompleksowe wsparcie w zakresie zasobów ludzkich zapewnia, że ​​nasza firma może sprostać potrzebom klientów i szybko dostarczyć kompleksowy plan usług, które pomagają naszym klientom rozwiązywać problemy kuchenne.

Szczegóły kontaktu